Category: Showbiz

Ky fustan i kuq Shyhreten po e barazon me nuset e reja

Shyhrete Behluli nuk e ka ndërmend të plaket. Vitet po kalojnë ajo veç po rinohet, po ashtu duke u shfaqur me stilin sikur të ishte një nuse e re/Për fustana me modele nga më të ndryshmet Shyhretes nuk mund të ia kalojë askush..LEXO/shiko videjon e komplet storjes duke shtypur mbi rekl,a men me poshte dhe […]

Njihuni me kunatën e 8 motrave Mustafa, kaq e bukur është

Motrat Mustafa janë këngëtaret shumë të pëlqyera të muzikës popullore shqiptare. Ato u bënë të njohura që nga fillimi dhe këngët e tyre u bënë vetëm hite, shkruan ORAinfo.Ato janë shumë të përfolura sidomos për jetën e tyre private e të cilën nuk po hezitojnë ta ekspozojnë në rrjete sociale.LEXO/shiko videjon e komplet storjes duke […]

Kështu dukej Tayna para se të bëhej e famshme

Momentalisht është një nga emrat më të lakuar në shtypin mediatik.Fjala është për reperen nga Prizreni, Doruntina Shala apo siç njihet me emrin artistik Tayna, e cila pothuajse gjithnjë mahnit fansat sa herë që publikon imazhe në rrjetet sociale, shkruan lajmi.net. E së fundmi, kanë qarkulluar disa imazhe të Taynës kur ajo ishte më e […]

Learta e zonja edhe në kuzhinë, shikoni çka ka përgatitur sot

Learta Jakupi është një emër shumë i njohur për publikun. U bë e njohur si nusja e djalit të Shyhrete Behlulit, mirëpo ato që po e bëjnë edhe më të komentuar janë paraqitjet e saj gjithmonë plotë stil. Sot, ajo ka publikuar një foto me të cilën tregon se është shumë e zonja edhe në […]

Jo vetëm puthje në buzë, ja për çfarë i plotësoi Bleona dëshirën Çanit [VIDEO]

Këngëtarja e njohur Bleona Qereti ishte e ftuar në emisionin “Zonë e Lirë” të Arian Çanit mbrëmjen e djeshme.Jo vetëm put hje në bu zë, ja për çfarë i plotësoi Bleona dëshirën ÇanitTeksa foli mjaft ndryshe lidhur me jetën e saj dhe për projektet e së ardhmes, moderatori dhe këngëtarja kujtuan edhe “kohët e vjetra”.Ishte […]

Kjo Është Arsya Pse U Takuan Dje Tuna Dhe Nora

Janë bërë vite që ato nuk i kemi parë bashkë. Relacioni mes Tunës dhe Norës gjithmonë ka qenë i komentuar. Madje, njerëzit shpesh kanë shprehur habinë e tyre për këtë relacion për faktin se si kunatat nuk flasin mes vete. Por, sot ka ndodhur e papritura. Nora dhe Tuna u kapën MAT nga mediat në […]

E njihni Lulen e Medës? Por a e keni parë motrën e saj bukuroshe

Keni menduar që Lulja e Medës është e bukur? Ende nuk e keni parë çfarë motre ka ajo. Lulja është prej femrave më të komentuara në showbiz edhe pse nuk ka ndonjë profesion për të qenë e pranishme këtu. Ajo së fundi ka publikuar një fotografi të motrës së saj, ku shihet të jetë një […]

Leonora jep lajmin e madh, po bëhet nënë, ja kush është babai i foshnjës

Leonora Jakupi vazhdon të mbetët ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë. U përfol për të se është në një lidhje, doli e pranoi edhe vet Leonora se tashmë e ka gjetur “princin” dhe është e dashuruar. Por, mbeti me kaq, ajo asnjëherë nuk e njoftoi publikun me të dashurin e saj. Dikush nga […]