E Quajti Pevaçicë Dhe E Krahasoj Me Linda Morinën, Ja Si I Reagon Adelina Ismaili Një Lexusit

Këngëtarja Adelina Ismaili, që njihet për bindjet e saj politike, i është përgjigjur një lexuesi rreth përkrahjes që ajo i bën Lidhjes Demokratike të Kosovës.Adelina Ismaili ka radhitur disa arsye, që sipas saj, duhet të votohet kandidatja për kryeministre nga radhët e LDK’së, Vjosa Osmanin.E një lexues ka thënë se niveli për LDK’në ka rënë nga akademikët të këngëtarja, e për këtë ka përdorur shprehjne serbe “pevaçicë”.Ndërkaq Adelina Ismaili i ka replikuar duke thënë se ajo e ka përkrahur gjithmonë LDK’në dhe Ibrahim Rugovën, madje edhe atëherë kur janë vrarë aktivistët e saj. Shtyp ne rek lame dhe lexo te plote kete lajm.LEXO/shiko videjon e komplet storjes duke shtypur mbi rekla men me poshte dhe shiko videon


Video:


Loading...