Ky fustan i kuq Shyhreten po e barazon me nuset e reja

Shyhrete Behluli nuk e ka ndërmend të plaket. Vitet po kalojnë ajo veç po rinohet, po ashtu duke u shfaqur me stilin sikur të ishte një nuse e re/Për fustana me modele nga më të ndryshmet Shyhretes nuk mund të ia kalojë askush..LEXO/shiko videjon e komplet storjes duke shtypur mbi rekl,a men me poshte dhe […]

Read more

Ramiz Kelmendi takohet me Kadri Veselin, del publikisht në përkrahje të tij

Ish deputeti i LDK-së, Ramiz Kelmendi është parë duke pirë kafe së bashku me kryetarin e PDK-së njëherësh, kandidat për kryeministër të ardhshëm të Kosovës Kadri Veseli.Ekipi i Ekonomia Online, ka parë Kelmendin dhe Veselin duke diskutuar me Veselin në një lokal në qensër të Prishtinës.EO është ofruar dhe ka pyetur Kelmendin nëse ky është […]

Read more

Gazetari e pyeti: A besoni në Zot? Albin Kurti kështu u përgjigj

Kryetari i LVV-së, Albin Kurti në fund të emisionit ‘Pressing’ të T7 i është përgjigjur disa pyetjeve më interesante. Prezantuesi: “A besoni në Zot?” Kurti: “Zoti është shumë i rëndësishme për ata që s’besojnë, e le për ata që besojnë”.LEXO/shiko videjon e komplet storjes duke shtypur mbi rekl,a men me poshte dhe shiko vide,on

Read more

Njihuni me kunatën e 8 motrave Mustafa, kaq e bukur është

Motrat Mustafa janë këngëtaret shumë të pëlqyera të muzikës popullore shqiptare. Ato u bënë të njohura që nga fillimi dhe këngët e tyre u bënë vetëm hite, shkruan ORAinfo.Ato janë shumë të përfolura sidomos për jetën e tyre private e të cilën nuk po hezitojnë ta ekspozojnë në rrjete sociale.LEXO/shiko videjon e komplet storjes duke […]

Read more

Vuçiq Mos U Lodh, Kosovën E Kemi Humbur

Ish-diplomati serb, Milan St. Protiç, që kishte shërbyer si ambasador i Serbisë në Washington, thotë se Vuçiq duhet të kuptojë që Kosova është humbur dhe nuk duhet të merret më me këtë çështje.“Kosova është humbur, dhe nuk duhet harxhuar energji shtesë. Një gjë të tillë nuk e pranojnë vetëm politikanët e pa sinqertë. Ajo betejë […]

Read more

Haradinaj: ‘Albini U Gëzu Për Dorëheqjen Teme Si Vuçiqi’

Haradinaj: ‘Albini u gëzu për dorëheqjen teme si Vuçiqi’ (VIDEO) Kryeministri në dorëheqje i Kosovës, Ramush Haradinaj ka deklaruar se kreu i Vetvendosjes, Albin Kurti i ishte gëzuar dorëheqjes së Haradinajt para disa muajve sikurse të ishte presidenti se “I kam kryer disa punë të mëdha të vendit dhe jemi bë vetvetja. Kosova nëse nuk […]

Read more

Hoxhë Behar Mjekiqi Flet Për Operacionet Plastike, Ja Çfarë Thotë Ai

Në emisionin “EliteShow” në intervistën kryesore i ftuar ishte një musafir më ndryshe nga ata çfarë jemi mësuar ti shohim. Hoxhë Behar Mjekiqi , njëri ndër hoxhallarët më të dashur shpalosi shumëçka për shikuesit.Për ta kuptuar se çfarë mendon ai për operacionet plastike shtipe relamen meposhte dhe shiko pamjet se cfare tregon hoxha. Duke e […]

Read more

Policia apel për ndihmë, vritet i riu shqiptar në (Emri)

Një i ri shqiptar është vr arë në Brighton të Anglisë ndërsa policia britanike bën apel për ndihmë për të zbuluar të kaluarën e tij. 21-vjeçari Serxhio Marku u gjet i pla gosur rëndë brenda një banese një-katëshe në rrugën Stafford javën e kaluar. Ai u transportua me urgjencë, por ndërroi jetë të mërkurën në […]

Read more